| PONCEVAD a întrebat:

VA bucuratii ca a castigat steaua cupa?

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Foarte

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Eehh. SINCER? nu deloc'
sa fim seriosi DINAMO' o condus meciu' (asta mi-a zis ubysmug ) ei o dat si autogol, deci cam o fost meciu' lor.
si, acum' n'am ce le face...BV ca au avut un noroc' ca altfel. :O
deci' noh' eu NU ma uit la meciuri da mi-o zis unu' cum o fost (am zis "uby" ca asa i se zice big grin )
____________
deci. FORTZA DINAMO :* (toti ardelenii tinem cu ei (grupu' nostru) ]
si altadata o sa aveti voi noprocu' asta.

| sherlock a răspuns:

Nu ma afecteaza cu nimic

| madalin_7682 a răspuns:

Da foarte multtttttt steaua e cea mai buna echipa din Romania

| Picasso a răspuns:

Nu

| Eu_3289 a răspuns:

Au avut noroc cu auto-golul lu barboianu