| eeeeeeeeee a întrebat:

Va e frica de moarte?

38 răspunsuri:
| fany74 a răspuns:

Da si nu! mai mult ma tem de ce urmeaza dupa moarte

| eko a răspuns:

Logik dar... daca vine asta e...nu eu hotarasc

| bogy a răspuns:

Daca esti la o varsta la care mai ai multe de aflat...da.in momentul de fata mie imi este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Chiar dacă îi spun că mi-e frică de ea, tot mă ia.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e, omeneste daca tie frica de moarte, deja ai si murit.personal nu de moarte mi-e frica ci de vesnicia ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma apuca groaza cand ma gandesc ca ma vor baga intr-o cutie mica, si vor bate cuie si vor pune pamant...si cand ma gandesc la persoanele care vor plange dupa mine...si ca voi fi singurica noaptea in cimitir...si unde mai pui ca la cate boli au aparut avem toate sansele sa murim in chinuri groaznice! clar ca mi-e groaza.

| pk a răspuns:

Nu mi-e frica de moarte ca e pentru muritori.winking

| gigiesmad a răspuns:

Mai mult regret ca nu pot veni macar odata pe an sa-mi intilnesc familia sa discutam, ma gindesc la pepile din sicriu, si-mi pare rau ca nu voi mai juca fotbal, nu voi mai vedea frumusetile naturii...pe de alta parte, cine stie, poate acolo totul este la superlativ, dar eu ma multumeam si cu nimicurile astea...