| Marcela a întrebat:

Va log mult puppy dog eyes zicetzimi statusuri noi...noi!batting eyelashes
pentru cele mai multe si mai bune dau fundoibatting eyelashes
mersi!
:X

Răspuns Câştigător
| oanna_7222 a răspuns:

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau... Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Nu te distruge pentru cineva ce nu te merita.

O sa ma iubesti intotdeauna, indiferent de ce o sa faci si cu cine vei fii

Trebuie sa`mi pese mai mult de mine. Cateodata sa faci rau, aduce bine!

Nu-mi purta de grija o duc bine, chiar foarte bine!

Nu`mi lipseste nimic in viata asta, deci nu mai cedez pentru' nimeni.Nu las de la mine decat atunci cand stiu ca o sa'mi fie mie bine

Niciodata pentru mine nu conteaza vorbele niciodata n`am pus banii mai presus de caracter. Am avut mereu orgoliu si mereu voi fi fa fel

Nu o sa uit ceea ce sunt, o sa ajung ceea ce visez, o sa iubesc ce`mi place, o sa uit ceea ce ma doare Si nu o sa iert ceea ce mi se greseste!

mi-aduc aminte cand ma strangeai in brate, ochii iti lacrimau, imi dadeai sperante, mi-ai dat incredere in mine, sa fie bine, m`ai ocrotit mereu, voi tine minte

Nu te grabi a te imprieteni cu cineva. Dar daca te-ai imprietenit, cauta sa-i ramai credincios

`incerc sa ma prefac ca sunt o dura cand viata imi da o alta lovitura.

N-am sa uit de unde am plecat si sigur n-am sa uit cine m-a tradat!

In inima mea e loc pentru fiecare, dar niciodata in parti egale! Si mereu p primul loc, va sta respectul reciproc!

As vrea ca peste 2, 3 ani sa imi apari in cale, Si sa imi soptesti:"AVEAI DREPTATE ATUNCI CU VORBELE ALEA ALE TALE!"

As vrea sa nu imi porti pica, caci oricine cade se ridica.

Noi: 2 nebuni ce n.am stiut sa ne intelegem Lumea: un sanatoriu din care nu stim ce sa alegem.

A plouat cam mult, sunt uda leoarca.trebuie sa ma schimb. Iar tu?! tu te-ai schimbat destul.

Imi doream sa fiu de ziua ta aproape, cine stie Poate chiar sa-ti iau cadoul care sa-ti placa si tie.
Sunt bolnava grav, priveste-n mine praful asta fin. Sunt satula, s.arunci in mine nervii tai, sa ne jignim. Am uitat care cuvinte fine trebuie' sa le spun... Si ura ta magnifica e tot ce am in minte acum.

Pot sa n'am nimic tot o sa'mi ajunga!

"Povesteste-ma ca pe un sfarsit prea tarziu inceput.

Joc acelasi rol, in acelasi decorAm o mie de voci in cap, in cor, nu stiu ce vor Din speranta ca-n distanta o sa apari ca un sol O sa las un scaun gol, lumina aprinsa pe hol

Sampaniee Sa torni pe tine si nu mirosi a parfum Ci a bauturi finee.

Si-astept la fel ca toti sa apara raza de SOARE!

Nu te gandi sa cauti ceva mai bun cand ai langa tine ceva MAGIC!

Nu ofer mai mult decat primesc. Ce e al meu, e al meu. Ce e al tau, cu siguranta il am deja
Si realizez ca pot. Sa uit tot. Ca si cum n`ar fi existat deloc :d Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum Poate am pierdut ce`aveam pentru altceva mai bun!

Prieten este cel cu care imparti amintirile de ieri si bucuriile de azi

Lasa persoana pe care o iubesti sa plece! Daca se va intoarce, i`a pasat d tine intotdeauna daca nu, nu i`a pasat niciodata!

Ai facut lucruri pe care acum le regreti Daca nu inveti din greseli o sa le repeti!

Zambeste iar si priveste putin. Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin.

Stinge luminile, sa mergem la risc Admirand peisajul nocturn, fals si trist ce vis.

Nu uita ca lumea vorbeste aiurea, e rea. Incearca sa treci peste ea

Crezi ca-mi pasa ce crezi? Oricum nu te respect ai un ambalaj misto, dar continutul e infect

Am sa-ti iau inapoi tot ce ti-am dat cu mana mea. C` ***...Prietenul sa merite, apoi sa vrea!

Nu ma tine minte, uita ca am stat vreodata de vorba Arunca pozele cu mine sa nu-ti fie dor, ba

Chiar si fara cluburi petrecem momente inedite. Nu ne distram in cluburi cum ne distram pe strada, CAND IMPARTSIM ACEEASI BERE smug si aceeasi tsgra

5 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| Funner a răspuns:

Vezi o multime de statusuri noi si funny exclusive create de MoldFun.net care nu le mai gasesti nicaieri ( pina nu le fura cineva) http://moldfun.net/statusuri-funny

| Attomyx a răspuns:

Când ai plecat, m.ai lasat fara cuvinte
Am ramas doar cu privirea
Ce mi.a adus in brate amagirea.

Si pleaca, pleaca, pleaca
Nu vreau sa te m.ai vad
Prin cate am trecut
As vrea sa te omor!

Poate ca nu m.ai sunt cum eram
Poate ca tu m.ai uitat
Eu tot nu m.am schimbat
Sunt tot cum m.ai lasat.

Cand te privesc
Incerc sa ma ascund
Caci intr.un fel
Tu ramai, eu ma scufund!

Aveai dreptate cand spuneai
Ca sunt cu capu prin rai
Dar uite cum vine vorba
Nu te rog, nu incepe iar cu vodca
M.ai innebunit din nou
Tipi mereu si te auzi in ecou
Nu dragul meu, nu esti un erou.

Te crezi m.ai presus de toate
Dar pe langa tine stii ca fac si eu parte!

Nu m.am gandit niciodata
Ca tu o sa iubesti alta fata
Dar acum am vazut si eu
Ca pentru tine nu ma omor.

Vrei sa incerci ceva
Nu incerca
Stii ca vei da gres
Asta esti, nu te privesti?

By me, te pup♥