| oxifoxi90 a întrebat:

salut zicetzimi ceva statusuri pentru baietii care se tzin cu nasul pe sus intr pentru fete ++++++++++fundita

Răspuns Câştigător
| RoByTzU123 a răspuns:

Mă uit la el, nici măcar nu îmi pasă... poate totul ar fi fost altfel dacă ar fi ştiut să iubească!

El e cel care, fără motiv o să te certe...Şi tu esti cea care l-ai învăţat din când în când să ierte

Cu cât am întâlnit mai multi băieţi, mi-am dat seama şi mai mult că doar cu el vreau să fiu.