| kayla a întrebat:

Va mai amintiti desenele de cand erati mici? care erau preferatele voastre?

Răspuns Câştigător
| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Doamne cand imi amintesc de ele im vine sa plang... desenele mele preferate erau:viata cu louie, copiii de la 402, misterele din providence(minimax), zambetul lui sharon, anne din green gables, inspector gadget, viata lui bobby(parca asa se nnumea...), wunschpunsch, ce-i cu andy? ce mai, imi plac toate desenele de pe vremuri, pacat ca nu mai sunt

46 răspunsuri:
| www.filme-hd.do.am a răspuns:

laughing Copii de la 422,,, si multe altele de atunci sunt si azi... dar parca nu mai au nici un farmec, nu mai sunt ca atuncy, nu numay din motivul ca am crescut...

| mihai1997 a răspuns:

Imi amintesc ca erau p foxkids Viata cu Louia:X daca l-ae da din m-as uitalaughing) asa m uit p you tubelaughing) e fffffffff amuzant sau copiii d l 402 mai ales jessie sau mama lui cand il imbraca asa groslaughing) doamnee alea erau desene nu toate idiotenile care l da acum p minimax sau cine sau unele p disney

| mihai1997 a răspuns:

Sau labratorul lui dexter doamne cat il iubeam sau viata lui boby sau mai era ceva cu lizi:X sau cu robotzii aia d p minimaXlaughing sau abc ala d p foxkids

| mihai1997 a răspuns:

Am si o o intrebare unde sunt aceste desene:S doar p net?:S atat si pe net s gasesc doar jum din desenele alea d 10-11 ani

| Tjmuerte a răspuns:

Tom And Jerry. Printesa Sisi. Pitter Pan. Pinochio. Copii de la 402. Familia Flenston. Popeye. happy Pacat ca nu se mai difuzeaza.

| gabriela007 a răspuns:

Viata cu louie :X

| Mihaela_9047 a răspuns:

Viata cu louii erau extraordinare si copii de la 402 amu o bagat tate cacaturile la tv oh go on in fine bine ca este youtube si le da si in romana

| LucianLucian a răspuns:

Familia flinstones, tom si jerry, copiii de la 402, viata cu louie, lumea lui bobby, familia de ce... cei cu andy, mucha lucha, printesa sissy laughing), zambetul lui sharon, curaj catelul cel fricos ...cam atat rolling on the floor)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragon Ball si Dragon Ball Z cele mai tari :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristian Andersen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spune si mie cineva cum se numeau desenele alea cu familia de ecologisti de pe jetix? offf, nu reusesc sa imi amintesc. mie mi-a placut mult pisoiul eek, jhonny bravo si viata cu louie, apoi edd, ed and eddy, copiii de la 402 happy dar acum nu reusesc sa imi amintesc cum se numeau desenele alea cu familia aia de ecologisti crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misterele din Provedence erau desenele mele preferate dar acum nu le mai gasesti nici pe net sad

| Bella_3622 a răspuns:

Aveam o gramada :W.I.T.C.H,Spioanele,copii de la 402, etc

| iliteo a răspuns:

Peter Pan;
Viata cu Louye;
Copiii de la 402;
Zambetul lui Sharon;
Spioanele;
Fetitele Power Puff, etc. erau multe care mi-au placut.

| yonutz1996 a răspuns:

Si mie imi plac toate desenele vechi (ma rog nu chiar vechi de genu lolek si bolek sau...) pacat ca acum baga naruto si celelalte tampenii de exemplu cunosc un baiat de 16 sau 17 ani care colectioneaza bakugani (niste bile de plastic)si ii fraiereste pe astia mici de afara laughinglaughing

| Andreea_9565 a răspuns:

Imi amintesc doar ca radeam cu lacrimi in timp ce ma uitam la Ciocanitoarea Woody cu fratele meu.
Ce frumos era...hee hee

| roxanaveringa a răspuns:

Daaaaaa:Tom şi Gerry, Mikky Mouse, Sailor Moon, Popeye marinarul, şi mai multe animeuri.