| anonim_4396 a întrebat:

Va mai uitati la desene animate? pe ce programe?

7 răspunsuri:
| kennyisdead a răspuns:

Sunt printre cei mai copilarosi oameni de varsta mea pe care ii cunosc (17-18 ani) Sunt inebunita dupa desene, dar mai ales din cele vechi-Viata cu louie, piratul jack, curaj cainele fricos, cow and chicken, ma uit si la multe animeuri, deci raspunsul meu e DA ma uit la desene animate big grin

| 334499 a răspuns:

Nu pentru ca nu mai sunt desene la care sa se merite sa te uitiwinking cel putin la tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma uit, dar la cele clasice. Nu la TV, ci la PC. Imi plac.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Da...ma uit la desene pe toate posturile, dar depinde si ce desen este.Adevarat e ca desenele vechi erau mult mai frumoase, cele de acum sunt in mare parte niste porcariistraight face

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sin cand in cand, am zis ca nu o sa pot renunta la ele niciodata, dar uite ca am reusit.Pe disney si minimaxhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, imi plac foarte mult cele vechi pe care le priveam cu mandrie cand eram mai micuta.