| Fluturas_2353 a întrebat:

Va mai uitati la desene animate?

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Dalove struck! adica desenele animate nu au varsta.Si nu mi se are corect ca cineva sa te judeceoh go on

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Da, desi nu mai sunt copil.

| Emena a răspuns:

Da.cui nu ii plac?love struck

| Ana a răspuns:

Da, mai ma uit si acum.

| brunetteee a răspuns:

Da ma uit - am 14 ani dk te int. si anii laughing)

| YOLO3e333 a răspuns:

Nu, am renuntat la ele acum 2 ani.

| camelia1812 a răspuns:

Sincer?

da. ma uit la unele desene cum ar fi : Zack si Cody

sau H2o...big grin

cam atat.restul mi se par prostii happy

tu?

| crrinnaaa a răspuns:

Da sunt amuzante. si desenele animate nu au varsta. mi se pare o prostie cand zic unii ca esti prea mare sa te uiti la desene sau nu esti cam mare pentru desenechatterbox

| R9kitty a răspuns:

Doar la Zack si Cody sau chestii in genul... dar in resst nopebig grin

| Ioana_2793 a răspuns:

Da...Cand nu am la ce sa ma uit. Dar nu desene pentru copii de 2-3 anihappy

| ioana_9061 a răspuns:

Nu prea rareori cu verisorul meu.

| tweety28 a răspuns:

Desene animate...
Da
Cine nu recunoaste ca se uita din cand in cand?
Eu am un baietel mic si ne uitam impreuna

| informatul a răspuns:

Nu prea, cam prostie disney asta, mai fain era garfield. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma mai uita

| ooRockyoo a răspuns:

Da! adica desenele animate nu au varsta.Si nu mi se pare corect ca cineva sa te judece

| PunK4L1f3 a răspuns:

Da, nu este o rusine sa te uiti la desene animate.Ma uit la Hanna Montana, Zack si Cody, Magicienii din Waverly Place si Sonny si steluta e norocoasa, Ha ha! Am multe desene care imi plac si am 13 ani happyhappywinking

| Anee [;x] a răspuns:

Da laughing la Chowder, Hannah Montana