| anonim_4396 a întrebat:

Va pare bine ca a castigat Dorina Miss Fata De La Tara?:-J

Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

MNeeaa...deloc...era ultima care imi doream sa castigeoh go on

Ii tare urata...si nici nu stie sa lucreze in echipa

oh go on

3 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Nu.
Chiar deloc.Mai bine castiga Alina, ca ea era cea mai desteapta si frumoasa.Acuma este la fel ca si la Romanii au talent cand l-au ales pe Adrian Tutu pentru caz, asa e si aici pentru ce caz a avut Dorina.Vezi doamne ca nu a terminat scoala pentru ca l-a ajutat pe fratele ei cu scoala.
Chiar nu-mi pare deloc bine.Meritau sa castige toate dar, chiar Dorina?
Asa si eu ma pot duce cu un "caz'' ca vezi doamne sunt"orfana" si chestii din astea si cu siguranta as castigahappy
Nu s-a votat cum trebuie.
Parerea meabig grin

| rolfenstein a răspuns:

Desigur ca nu.chiar nu mi se pare ca a meritat.alina trebuia sa ia! am si sustinut.o ca doar o cunosc!

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nu!
Ea era cea mai urata dintre ele.
Eram sigura ca nu ea o sa castige.Dar a fost invers!