| Unique a întrebat:

Ce filme va plac? actorii preferati?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Denzel Wasington, Matt Daemon, Eduard Norton, Eva Mendez, Jessica Alba ( he heihee hee ), Jonathan Rhys Meyers, Morgan Freeman and the list may gon on...

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Actori romani : Adela Popescu, Diana Dumitrescu, Gheorghe Visu, Gheorghe Dinicu ( D-zeu sa-L ierte! ), Carmen Tanase.

Actori straini : Jackie Chan, Patricia Arquette.

Filme romane : Inima de rrom ( nu ca sunt tiganca chatterbox da' mie imi placea. ), Ingerasii love struck.

Filme straine : Mediumul, Ora de varf (1, 2, 3), High School Musical 3.

Tie?

| Tourniquet a răspuns:

Am vrtu sa scriu t i g a n c a. dar nu ma lasa site-ul straight face

| Pho3nix a răspuns:

Poi sunt multe filme care va plac. Si actori la fel.
Dar iti zic care e pe locul 1.

Filmul preferat : Transformers
Actorul preferat: Shia LaBeouf

Sunt mai multi actori care imi plac dar asta e preferatul meu.

| alonet a răspuns:

Snatch (vazut de 16 ori-comedie neagra) modigliani (vazut de 4 ori -drama, am plans de 3 ori la el) bank job actiune, lost room sf de 3 parti

| zanesiprintese a răspuns:

Actori romani - Dem Radulescu, Puiu Calinescu, Jean Constantin, Amza Pelea, Marin Morar, Toma Caragiu, Sebastian Papaiani, Dinica.
Actori straini - Angelina Jolie, Lee Young-Ae,

Filme - Giuvaerul palatului!

| symo_1115 a răspuns:

Twilight (cred ca l-am vazut de 12-13 ori ):X:X si ador cu joaca Kristen Stewart:X

Mi-a mai placut ''Un film simplu" cu trupa simpluhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac filmele horror.
Actorii preferati? Razvan Fodor. Nu ma omor dupa cei straini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac filme de aventura