| Andreea_1745 a întrebat:

Care e mancarea voastra preferata? Ce mancati de obicei? Mergeti des in oras sa luati masa? Daca da cu cine mergeti?

2 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Buna andreea.

Sincer, nu.Prefer mancarea facuta de mama mea acasa, ori improvizata de mine pe moment.Invat dupa-masa si mananc mai mult seara.In timpul zilei ma rezum la dulciuri, asa ca nu am o mancare favorita.Imi plac totusi pastele cu branza sau salata orientala

| Bubbles a răspuns:

Buna andreea... ma numesc andreea si imi place gratarul cu pireu sau amestec mexican, cordon-belu, m-am saturat de cartofii prajitii, cerealele cu lapte, senvis facut la presa, lapte de abia fiert cu o paine cu gem facut de mama... daca merg in oras mananc pizza... dar asta se intampla foarte rar