| Fantomita a întrebat:

Va place matematica ?

Răspuns Câştigător
| thenight a răspuns:

Une lucruri da poate chiar foarte mult cand sunt atent si le inteleg alte ori nu

65 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-mi place.

| Dash a răspuns:

Ooo DOAMNE, asta da intrebare! iata si raspunsul:
NUUUUUU nu nu nu nu NU, un NU foarte hotarat, dumnezeule mare oare exista in lume un lucru mai fara noima, mai aiurea si pe care il pot ura mai tare? offffff urasc matematica de cand ma stiu... am luat ore de mate vreo 4 ani si ceva si acum sunt in clasa a XI-a la profil mate-info si ma chinui tare sa scot media 4.50 pare imposibil...in general nu am medii sub 6 dar matematica va fi mereu o exceptie!
Deci in concluzie, eu URASC matematica!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Sincer matematica nu prea mi-a placut, dar in momentul cand ne-a venit un nou profesor de matematica totul s-a schimbat datorita metodelor sale de predare si felul cu se comporta, am iubit matematica si am simpatizat acest obiect putin cam incomod.

| Minks a răspuns:

Imi place da' nu prea.

| Ciprian a răspuns:

Sincer nu prea imi place.

| Xlove64 a răspuns:

Da...cat de cat algebra
Ca geometria o urasccc

| Kqzu97 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu! O urasc!

| mmary a răspuns:

Sincer...mereu a fost o materie neinteleasa pentru mine. Chiar cred ca fiecare materie are farmecul ei insa la matematica inca nu l-am descoperit; probabil dandu-mi foarte mult silinta pentru limbi straine si romana am neglijat putin matematica insa, respect preferintele tuturorhappy!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Normal ca nu! o urasc! doar ca o invata numai pentru. scoala, pentru. ca stiu sigur ca nu o sa lucrez in acest domeniu.

| EvangelineDS a răspuns:

O urassssc!

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Nuuuuu

| Șosețică a răspuns:

Pt mine matematica=liba chineza si nu numai laughing

| xSoaked a răspuns:

Matematica e frumoasa. Pana ajungi la liceu O_o

| nevermindpeople a răspuns:

Well, it isn't my favorite, dar imi place. :]

| PredatoR a răspuns:

Da:X:X mor dupa ea, abia asteot ora da mate:X sa fim seriosi, cui ii place si la ce ne-ar putea ajuta mai tarziu in afara sa stim imultirea si toata chestiile pe care le inveti pana intr-a 7-ahappy

| forever4you a răspuns:

Pe zi ce trece mi se pare din ce in ce mai greaacrying

| andragrigoras2000 a răspuns:

Da imi place matematica.ai de facut cam multe calcule dar e draguta siu te ajuta in vita. exemplu:daca vrei sa platesti ceva ai nevoie de matematicawinking
e putin mai grea dar e draguta totusi.
funitzabig grin

| Bailey a răspuns:

Nuuuuuuu... o urasclaughing am urat-o o urasc si o voi uri mereu rolling on the floor
mai ales ca nu ma pricep deloc la ea. sunt varzalaughingrolling on the floor

| FriendsShow a răspuns:

Fff putin big grin

| DdDiX a răspuns:

Aham...mult:* tie?

| YepIsSuspended a răspuns:

Sunt cea mai buna la matematica.Stiu lucruri pe care nici cel
mai destept matematician nu stie.Ca de exemplu:
1+1=2

| Cookie?iParty a răspuns:

Mama iubeste matematica...Si eu o plac...Doar ca as vrea sa devin psiholog.

| Dreamy a răspuns:

Nu prea big grin

| RockaruL a răspuns:

Nu imi place deloc

| NoLoveNoStress a răspuns:

Daaaa,sunt cls a 5 - a
Si imi place la nebunie,,,,,,,,
Am numai 10... Tie?

| NoLoveNoStress a răspuns:

Sunt de parte lui @ascovit

| RainUmbrella a răspuns:

O iubesc

| OrangeJuice a răspuns:

O detest! Singura la care nu inteleg nimic oricat de mult incerc