| Fantomita a întrebat:

Va place matematica ?

Răspuns Câştigător
| thenight a răspuns:

Une lucruri da poate chiar foarte mult cand sunt atent si le inteleg alte ori nu

65 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Nu,deloc!

| unknown3243 a răspuns:

O urasc!

| ascovit a răspuns:

Da

| DAC a răspuns:

Da, da nu prea

| FriendsShow a răspuns:

Fff putin big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Sincer matematica nu prea mi-a placut, dar in momentul cand ne-a venit un nou profesor de matematica totul s-a schimbat datorita metodelor sale de predare si felul cu se comporta, am iubit matematica si am simpatizat acest obiect putin cam incomod.

| Ciprian a răspuns:

Sincer nu prea imi place.

| annna a răspuns:

Putinbig grin

| gabygabriel a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| AlexyLuvvU a răspuns:

O urasc angry

| Minks a răspuns:

Imi place da' nu prea.

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Nuuuuu

| SakuraBeauty a răspuns:

O adooooooooooooooooor e suuuuuuuuuuuperba superba, nu cred ca exista un obiect mai frumos crede-ma tie iti place?
happy

| igrec005 a răspuns:

Asa si asa... mai mult spre NU laughinglaughing

| LOLA_1070 a răspuns:

La nebunie!

| Kqzu97 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu! O urasc!

| timiHash a răspuns:

Nu

| DdDiX a răspuns:

Aham...mult:* tie?

| mmary a răspuns:

Sincer...mereu a fost o materie neinteleasa pentru mine. Chiar cred ca fiecare materie are farmecul ei insa la matematica inca nu l-am descoperit; probabil dandu-mi foarte mult silinta pentru limbi straine si romana am neglijat putin matematica insa, respect preferintele tuturorhappy!

| YepIsSuspended a răspuns:

Sunt cea mai buna la matematica.Stiu lucruri pe care nici cel
mai destept matematician nu stie.Ca de exemplu:
1+1=2

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Nu, sunt pe partea literara.

| kukuy a răspuns:

Da imi place la nebunie matematica e ff usoara

| Xlove64 a răspuns:

Da...cat de cat algebra
Ca geometria o urasccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,o urasc. Daca n-ar exista, m-as bucura mult.

| mgtow a răspuns:

Nu-mi place.

| ascovit a răspuns:

Cati de nu:O:O:O:O!

Mai sicnera sa fiu vad la unii dintre voi ca spuneti ca va place mai mult romana. Insa din cate stiu eu celor ce le place gramatica la romana matematica le vine foarte usor la andemana si invers. ( asta deoarece ala matematica nu poti sa percepi lucrurile altfel, la fel si la gramatica unei limbi). Sincera sda fiu la mine nu pre aeste adevarat:-|. Ima place matematica dar imi place mai mult literatura decat gramatica la romana.

Insa ador matematica:X:X:X. In special geometria:X.

| CookieșiParty a răspuns:

Mama iubeste matematica...Si eu o plac...Doar ca as vrea sa devin psiholog.