| IAndra a întrebat:

V-a place matematica?

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Înțeleg că nu toată lumea iubește matematica, însă româna ce v-a făcut? sad

| SimonaCristina a răspuns (pentru Musique):

Vot amuzant ...Cred ca stiu la ce te referi...

| SimonaCristina a răspuns (pentru Musique):

Normal ca imi place! happyDe ce sa nu imi placa? Ea nu ne ajuta in viata?! te ajuta mai mult ca romana, cel putin daca mergi in strainatatehappy

| Musique a răspuns (pentru SimonaCristina):

Într-adevăr,te ajută.
Însă eu eram ironică. Gramatica lasă de dorit.

| SimonaCristina a răspuns (pentru SimonaCristina):

Voiam sa ii dau raspunsul fetei care intreba laughing

| Alexandru a răspuns (pentru Musique):

INTR-ADEVAR. Acum... eu ce sa zic? Ca si tie ti-a facut ceva romana? Sub nicio forma.Ce paradox cu cratima asta! happy

| Musique a răspuns (pentru Alexandru):

M-a bătut rău. sad
O să rezolv problema aia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru):

Ta-ci ba c-a si tu tot un analfabet ramaii! phbbbbt

| Alexandru a răspuns (pentru Musique):

Nu am spus-o cu rautate, nici macar cu ironie ci cu muuuult drag si ganduri pasnice. Numai bine! happy

| Alexandru a răspuns (pentru anonim_4396):

C-e sati z-ic. B-ine c-a e-sti t-u de-ste-pentru! laughing))))

| Musique a răspuns (pentru Alexandru):

Nu am luat-o ca pe o ironie.
N-am spus niciodată că sunt tobă de carte, greșesc și eu.
Și chiar nu mi-am dat seama că se scrie într-adevăr.

Mulțumesc că mi-ai atras atenția, pe viitor n-o să mai greșesc cuvântul. happy

| Alexandru a răspuns (pentru Musique):

Eu am luat-o in gluma, sincer iti spun. Nu-mi place sa critic, absolut deloc. Imi pun ambitia si cunostintele la incercare, cu ardoare numai atunci cand ma supara foarte tare cineva si incerc sa ii inchid gura. Acest lucru nu are cum sa se aplice in cazul tau. Nici intr-un caz! happy

| Musique a răspuns (pentru Alexandru):

Nici eu nu critic, însă nici nu trec cu vederea.
Probabil că nici acum nu s-a prins c-a greșit.

Multă baftă!

| Alexandru a răspuns (pentru Musique):

Absolut. Asta nu inseamna ca daca-s prieten cu cineva nu-i atrag atentia. Sunt foarte sensibil in ceea ce priveste greselile de gramatica si ortografie! Una-i diplomatia si alta-i perfidia! Iar daca s-a prins sau nu, pe mine nu m-ar mira nimic in ziua de azi. Iau bacalaureatul cu 8, 9, 10 ( sa fim in tema cu actualitatea) si habar n-au sa scrie. D-aia suntem unde suntem. Numai bine si tie! happy

| IAndra explică (pentru Alexandru):

Doar intrebam miee nu imi placee

| Alexandru a răspuns (pentru IAndra):

Am inteles. Nu-i nicio problema. Nici mie nu mi-a placut! Aveam cele mai mici note la disciplina asta. happy

| Dariusuu a răspuns:

Nu,dar incerc s-o inteleg.

| greyhound a răspuns:

D-a, m-i-a p-l-a-c-u-t

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in mod deosebit. Am invatat si o sa mai invat de nevoie. Imi e un instrument oarecum necesar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Insa cred ca tie nu iti place romana deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imi placea inainte sa intru in depresie, de cand cu depresia asta nu ma mai pot concentra la nimic inclusiv scoala.

| AnyAnA99 a răspuns:

In general da...dar mai ales geometria

| xesusn a răspuns:

Nu

| EleSimoo a răspuns:

Corect e "va place"winking

nu, nu imi place

| IAndra explică (pentru EleSimoo):

E ma rog nu am cum sa corectez

| EleSimoo a răspuns (pentru IAndra):

Mm nu se poate edita?
in legatura cu matematica, nu mi-a placut niciodata, am incercat sa scap de ea in liceu si am reusit happy

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Da

| KingSize a răspuns:

Tie " i-ti" place romana?

| Ghost13 a răspuns:

Nu cred ca te ajuta prea mult, deci nu.

| Laptop8Lover a răspuns:

Nu ca nu-mi place matematica dar avem un prof care nu explica prea multe iar aia lasa de dorit.

| cipilica2001 a răspuns:

ESte grozava, o iubesc!