| Fantomita a întrebat:

Va place matematica ?

Răspuns Câştigător
| thenight a răspuns:

Une lucruri da poate chiar foarte mult cand sunt atent si le inteleg alte ori nu

65 răspunsuri:
| AnYa_3464 a răspuns:

Dahappy

| Anonima_2658 a răspuns:

Nuuu!-mai bine 3 ore de englrza decat una de mate call meu

| Dash a răspuns:

Ooo DOAMNE, asta da intrebare! iata si raspunsul:
NUUUUUU nu nu nu nu NU, un NU foarte hotarat, dumnezeule mare oare exista in lume un lucru mai fara noima, mai aiurea si pe care il pot ura mai tare? offffff urasc matematica de cand ma stiu... am luat ore de mate vreo 4 ani si ceva si acum sunt in clasa a XI-a la profil mate-info si ma chinui tare sa scot media 4.50 pare imposibil...in general nu am medii sub 6 dar matematica va fi mereu o exceptie!
Deci in concluzie, eu URASC matematica!

| Dreamy a răspuns:

Nu prea big grin

| maties a răspuns:

Da

| DaRiUsMaN13 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! o iubesc! I love you matemath!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.stickerelaptop.info

cele mai bune si mai tari stickere pentru laptop si pentru orice alte obiecte de pe piata,personalizate,laminate cu folie de protectie(nu se zgarie),orice imagine,orice dimensiune,la doar 28 lei!Calitate garantata

| EvangelineDS a răspuns:

O urassssc!

| nevermindpeople a răspuns:

Well, it isn't my favorite, dar imi place. :]

| andragrigoras2000 a răspuns:

Da imi place matematica.ai de facut cam multe calcule dar e draguta siu te ajuta in vita. exemplu:daca vrei sa platesti ceva ai nevoie de matematicawinking
e putin mai grea dar e draguta totusi.
funitzabig grin

| Șosețică a răspuns:

Pt mine matematica=liba chineza si nu numai laughing

| xSoaked a răspuns:

Matematica e frumoasa. Pana ajungi la liceu O_o

| giuly a răspuns:

E singura materie pentru care merg la scoala straight face

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Nu...mi se pare grea,tot felul de numere,lini, inmultiri, impartiri,fracti,nu imi place, deloc! Dar e foarte importanta, asa ca trebuie so invatam!

| NoLoveNoStress a răspuns:

Daaaa,sunt cls a 5 - a
Si imi place la nebunie,,,,,,,,
Am numai 10... Tie?

| NoLoveNoStress a răspuns:

Sunt de parte lui @ascovit

| PredatoR a răspuns:

Da:X:X mor dupa ea, abia asteot ora da mate:X sa fim seriosi, cui ii place si la ce ne-ar putea ajuta mai tarziu in afara sa stim imultirea si toata chestiile pe care le inveti pana intr-a 7-ahappy

| Bailey a răspuns:

Nuuuuuuu... o urasclaughing am urat-o o urasc si o voi uri mereu rolling on the floor
mai ales ca nu ma pricep deloc la ea. sunt varzalaughingrolling on the floor

| OrangeJuice a răspuns:

O detest! Singura la care nu inteleg nimic oricat de mult incerc

| meangirl a răspuns:

Da imi place! tie iti place!?

| RainUmbrella a răspuns:

O iubesc

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Normal ca nu! o urasc! doar ca o invata numai pentru. scoala, pentru. ca stiu sigur ca nu o sa lucrez in acest domeniu.

| Αγαηηε a răspuns:

Nu o sa o inteleg niciodata cat o sa traiesc big grinbig grin

| ๓ยเ a răspuns:

Da...stiu si cat fac 2 cu doi, fac 5577385895

| я a răspuns:

Imi place dar nu prea

| Jonnyk a răspuns:

Nuuuu

| RockaruL a răspuns:

Nu imi place deloc

| emma_8868 a răspuns:

Nu, nu mi-a placut niciodata.

| LoveMadScience a răspuns:

Este o materie grea care cere perseverenta, inteligenta si logica...Deci nu nu imi placelaughinglaughing ( gluma pentru cei ce nu s-au prinstongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea.