| mihhay a întrebat:

Va place poza?
Am facut-o la babadag cu un aparat de incepator(la 4 miliaone)...
Cum as putea sa incep sa fac fotografii din ce in ce mai bune pentru ca de o vreme ma pasioneaza fotografia(nu stiu de ce) si poate o sa devin un bun fotograf...
http://pozamea.eu/Pavel-Mihai_2554.html
Astept sfaturi!
P. S.: Am 16 ani :D

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Mi-a placut poza, am votat-o si mi-am permis sa o salvez si eu

2 răspunsuri:
| mihai_6493 a răspuns:

Ti-ar trebui un aparat care-ti permite focalizarea manuala, din ala la care poti regla si diafragma manual. is mai scumpisoare.

| mihhay explică:

Problematica identitatii personale exclude problematica alteritatii? Dau funda pentru cel mai bun filozof (filozoafa).
Care este criteriul pe baza caruia eu pot sa decid ca sunt identic cu mine? Dau funda pentru cel mai bun filozof (filozoafa).
Care sunt elementele pe baza carora eu pot sa decid ca desi sunt asemanator ceilalti oameni, sunt totusi diferir de acestia? Dau funda pentru cel mai bun filozof (filozoafa).
Pentru a fi noi insine nu trebuie sa ne schimbam? Dau funda pentru cel mai bun filozof (filozoafa).
Ce posibilitati are omul de a-si cunoaste semenii? Dau funda pentru cel mai bun filozof (filozoafa).
Memoria, constiinta, constituie conditia necesara pentru stabilirea identitatii personale? Dau funda pentru cel mai bun filozof (filozoafa).