| christian a întrebat:

Va place sa cantati? Ce voce aveti?

Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

Imi place sa cant, am voce dar nu f extraordinara, sunt tenor, am cantat si in corul bisericii nu demult

46 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, imi place foarte mult ca cant.Sunt altista.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi place foarte mult sa cant.big grinwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, imi place sa cant, dar in familie.

| borsec a răspuns:

Da imi place sa cant da doar in casa.

| DenissaDeea a răspuns:

Da imi place sa cant! dar voce nu stiu daca am! dar oricum cine ma aude cantand, probabil se intreaba oare o fi iesit pe piata o noua voce, ca nu prea suna a voce.

| Dl.Inginer a răspuns:

Eu sunt tenor.Si imi place sa cant.

| Bianca26bb a răspuns:

Imi place. Sunt in corul scolii, si la canto... voi termina anul acesta. Nu stiu exact cum sa-ti explic ce voce am... de copil de 11 ani big grin

| Klara a răspuns:

Nu stiu daca am chiar cea mai buna voce dar imi place sa cant, orice...si oricand laughing
Mai ales in vreo tabara, ceva....seara la un foc...merge sa cant laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da..Soprana...

| Danny _3256 a răspuns:

Da.imi place foarte mult sa cant. Chiar am cantat intr-o formatie "Elim", actualmente se numeste Alt Mod si in seara aceasta a cantat la Arad. Ca si voce sunt bass.

| ICanLoveYou a răspuns:

DA IMI PLACE FOARTE MULT SA CANT. VOCE NU STIU SIGUR DACA AM POATE AM POATE NU DAR ORICUM DACA VA PLACE SA CANTATI NU TREBUIE SA II PLACA ALTCUIVA TREBUIE SA-TI PLEACA TIE DACA ITI PLACE SA CANTI CANTA SI FI MANDRU/A

| BlueDreams a răspuns:

Da imi place foarte mult sa cand. Iau lectii de canto la o scoala particulara, si cine stie, sa vedem ce-o iesilaughing

| anonimathebest a răspuns:

Salut.Eu cant, am voce chiar buna(dupa cum zic altii). Dar eu sunt mezzosoprana, adica nici altista nici soprana si pot acoperi note de altista si de soprana.

| 0SomeOne0 a răspuns:

Da, imi place foarte de mult sa cant.Desi cant mai mult cand sunt singura, de cateva ori m-au auzit cativa din familie si au spus ca am voce de soprana(bunicul meu ascultand opera de cand era mic). As vrea sa ajung intr-o zi soprana pentru ca ador muzica.

| Anonim_6928 a răspuns:

Da, imi place foarte mult sa cant.Am voce, multi imi zic ca am voce, dar eu nu ma laudwinking. Cant acasa, la scoala... unde apuclaughing

| alecs_6027 a răspuns:

Poi cant sub dus...sau cant undeva unde sa nu ma auda nimenilaughing)....crede ma nu ai vrea sa ma auzi cantandrolling on the floor))

| guralivul a răspuns:

Imi place sa cant dar cu vocea altuia! playback la vocea vedetelor.

| Ella_6365 a răspuns:

Cant in fiecare zi prin casa, prin statie laughing pe unde nimeresc

| buburutza a răspuns:

Ii cant fetitei mele cantecele de pe Cutiuta muzicala si vad ca pana acum nu a ramas fara auz. Din cand in cand ma mai bag si la cate un Karaoke cu colegii.Asta nu inseamna ca am o voce buna...

| Kiddu a răspuns:

Eu chiar stiu sa cant, dar nu ma asculta nimeni crying

| Sakura_1833 a răspuns:

Am voce si stiu sa cant am castigat premiul 1* pe comuna si erau destul de buni si ceilalti concurenti dar as vrea sa devin cantareata dar din pacate nu are cine sa ma descopere si sa ma lanseze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador sa cant...toata lumea zice ca am voce(dar nu ma laud)winking... e fff frumos sa canti dar de placere nu ca job

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place sa cant foarte mult si cu vocea dar si la chitara...Si fac parte si din corul scolii...laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place ff mult sa cant, la scoala doamana profesoara a spus ca nu am voce dar era ff emotionata si cred ca am dar nu una grozava!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va suparati...sunt un copil de 15 an isi am vocea in formare.ma puteti ajuta va rog, sa-mi spuneti cum pot sa-mi reglez vocea.numai pot...am vocea ashpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa cant si credeti-ma am voce frumoasa asa imi spune toata lumea. Evident doar cea care ma ascultat si au zis ca as putea fii o vedeta ca hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala sunt as, urasc in schimb cam toate materiile. Sa cant e o pasiune, pur si simplu nu ma pot abtine. Ma trezesc cantand si adorm in acelasi mod. Nu am cantat niciodata in public. Fratele meu spune ca am voce, dar nu il cred, ar trebui sa-mi spuna asta un specialist. Oricum cantatul pare o boala care se tot agraveaza, nu ma pot opri, desi chiar ma straduiesc uneori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am voce asa si asa si cant mereu la scolala in baie in ore cand plec de acasa cand ma intorc acasa si peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da