| AvalohAlyn a întrebat:

Va place sa va relaxati stand in parc? Dar ascultand muzica? Dar uitandu-va la filme? Cum va place sa va relaxati? Si cat timp va relaxati?

Răspuns Câştigător
| notsurewhoiam a răspuns:

In ultima perioada nu m-am prea relaxat din cauza tezelor si lucrarilor gramada, dar in weekend-uri ma relaxez iesind cu prietenii, seara ies la alergat cu cate o prietena sau isngura cu castile sau chiar gatindbig grin
Te poti relaxa in multe feluri, eu in general ma refugiez in muzica, ma mai uit si la filme/serialehappy

8 răspunsuri:
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Poi de exemplu imi place sa ma uit la un film dar sa nu citesc scrisul laughing

| Niiiicu a răspuns:

Da imi place sa fac tot ce ai spus, si depinde de moment uneori e de ajuns sa ascult o melodie si ma relaxez alte ori pot sa vad un film si ma relaxez sau pur si simplu ies cu bicicleta pe afara si ma simt foarte binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când mă relaxez o fac într-un singur mod, ascultând muzică, și nu orice gen, doar jazz. Ascult până adorm.

| DanielaGroza a răspuns:

Ma relaxez ascultand muzica.

| EllaMazerschi a răspuns:

Cel mai bine ma relaxez cand fac sport big grin si fac sport cat de mult se poate

| Livia_Petriman_1998 a răspuns:

Eu ma relaxez ascultand muzica

| Dadache_Adadu_1999 a răspuns:

Eu ma relaxez uitandu-ma la filme, sau ascultand muzica.
De obicei ma relaxez cam jumatate de zi happy.

| armonie a răspuns:

Imi place sa ma relaxez cu ganduri bune, sa ma deconteze total de la ceea ce se afla in jurul meu.