| elena a întrebat:

Va place sa va sarbatoriti ziua de nastere, la data cand v-ati nascut?
Mie, da!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie

19 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Eu de obicei imi tin ziua acasa cu prietenii, de obicei vineri noapte sau sambata, deci nu o pot face tot timpul exact de ziua mea, inainte de obiceihappy

| andreutz a răspuns:

Nu, pentru ca multe rele mi s-au intamplat de ziua mea. o fi doar coincidente, dar pentru mine e doar o zi ca oricare alta...

Bula
| Bula a răspuns:

Imi place sa-mi sarbatoresc ziua de nastere, sa ma intalnesc cu cei dragi, care-si amintesc de umila mea prezenta pe aceasta lume.
Si nu-mi place sa ma gandesc ca a mai trecut un an deasupra mea...

lolita
| lolita a răspuns:

Sigur. eu in fiecare an o sarbatoresc cam o saptamana
cu colegii de munca( lunea)
cu familia(duminica)
cu iubitul(in data cand este ziua mea)
cu prietenii (vinerea si sambata)
e ca o tradie happy imim placa sa chefuiesc.

mlm
| mlm a răspuns:

Bineanteles, cui nu iar place.

assiris
| assiris a răspuns:

Dar cui nu-i place? Uneori insa o decalezi ca sa pice in weekend pentru a putea sa se bucure alaturi de tine si prietenii tai, care au servicii sau alte obligatii

| Paula a răspuns:

Imi place inainte cu o zi si la 12 noaptea sa ciocnim in cinstea mea smug asa ca la revelion numa ca nu-i anul nou, sunt eu cu un an mai batrana...

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Mie nu.

| dani9354 a răspuns:

Da

| pufy a răspuns:

Ooo Doamne ...trag un chef ardelenesc de numa' numa'laughing abia astept!

| gabranty a răspuns:

Mie nu, pentru. ca sunt nascuta pe 30 decembrie si cei mai multi includ urarile de ziua mea in felicitarile pentru Anul Nou. De aceea trebuie sa decalez petrecerea, dar nu prea iese bine, dupa atata mancare de Craciun, nu prea mai ai chef de mancat si baut. Ca sa nu mai vorbesc de copilarie, cand toti erau plecati la bunici si nu aveam cu cine sa-mi tin petrecerea.

| sym0nyck a răspuns:

Da, normal! pentru mine este o zi foarte importanta, ziua de nastere si imi place sa am aproape toti prietenii adevarati si persoanele dragi sa petrecem impreuna evnimentul! ii multumesc mamei de fiecare data cand am ocazie, pentru ca m-a adus pe lume in acea zi, deoarece nr zilei mele de nastere imi poarta intotdeauna noroc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Unde ar mai fi farmecul dacă nu atunci, în ziua cu pricina aș sărbătorii alături de familie și prietenii devotați.
Da!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, in primul rand tac sa vad cine-si aminteste si cat de promt e cu urarile.Nu intotdeauna iese bine cand faci multa valva si pregatiri dinainte. Apoi o zi speciala o poti avea oricand, depinde pe cine ai alaturi si cum te simti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai mie sincer sa-ti spun mi-am serbat ziua de nastere la 10 ani dar nu moi mai serbezi de atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dada dar de la 10 ani nu mi-a mai serbez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur! Chiar azi e ziua mea de nastere big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei ziua de nastere este o zi speciala, insa nu toti isi serbeaza ziua din diferite motive, insa totusi tin la aceasta zi si isi petrec ziua cit mai bine.

| carina_6239 a răspuns:

In totdeauna mi a placut sa mi serbeza ziua de nastere asa ca nu pot comenta mai nimic