| angelana a întrebat:

Va place scoala, scuze ca va intreb la sfarsitul anului scolar

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Niciodată nu mi-a plăcut şi nici nu o să îmi placă!

| Sociopat a răspuns:

Scoala imi place dar majoritatea elevilor o strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum draq sa iti placa scoala? Scoala=monotonie.Noroc de pauze si discutiile libere cu colegii si profesorii.Eu sincer ma duc la scoala ca asa e sistemul.Ideea e ca te duci la scoala sa o termini, sa iti dea o diploma, cu ea sa te angajezi.In foarte putine cazuri aplici ceea ce ai invatat la scoala.Sunt job uri care chiar folosesti, dar nu ar fi mai bine sa invete fiecare ceea ce ii place? Gen cum e scoala in Anglia.Asta e parerea mea.

| Lαrisα a răspuns:

Da. Mi-a placut.winking

| Martina5 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat