| russiangirl_2817 a întrebat:

Va place serialul Supernatural? De ce sau de ce nu?

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Da, imi place. Pentru ca ma atrage filmul, si denumirea lui, scenele, si toata actiunea din film. Nu ca as nega ca Dean si Sam arata bine. :-> Filmul e pur si simplu genial, dar pacat ca trebuie sa asteptam atata pana baga un nou episod! sad

| Kassandra1408 a răspuns:

SI eu sunt mega-fana! AM ajuns si sa-i scriu lui Jensen Ackels pentru a-i cere un autograf cadou de majorat laughing a fost foarte sweet ( chit ca ia-a luat 3 luni sa-mi raspunda)
Imi place toata mitologia si ador relatiile tensionate dintre personaje - in plus, ultimul sezon e socant - prezentarea raiului, iadului si a lui Lucifer (pref meu big grin) sunt bestiale. Castiel e cel mai dragut big grin Atestatul meu va fi despre supernatural events in the US big grin

| Jonathan a răspuns:

Sunt mare fan al lui, e palpitant si nu gasesti prea multe seriale de genul asta. Dean (Jensen Ackles) e preferatul meu.

| IrInA9618 a răspuns:

Da... il ador. Actorii sunt foarte talentati, are drama, actiune, comedie, tot ce ii trebuie unui serial... cas si dean sunt super draguti :X:X:X dar imi place mai mult cum joaca castiel ( Misha Collins):X