| aquarising a întrebat:

happy Cine vizioneaza serialul Supernatural? Va place?

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

E interesant.L-am inceput de curand si sunt...la sezonul 2.

| hummmer a răspuns:

Prezent.Place dar pacat ca s-a terminat sezonul.Acum ma uit de la inceput, de la sez 1.Am de treaba.

| Miihaelaaa a răspuns:

Este un serial foarte interesant si actorii sunt super. Eu sunt deja la al 6 sezon, inca un pic si termin toate sezoanele aparute.

| aaaaa_8179 a răspuns:

Eu m-am uitat la primul episod si e un pic c-am plictisitor.....depinde de gustul fiecaruia

| aquarising explică (pentru aaaaa_8179):

Asa mi s-a parut si mie primul, dar de pe la episodul 3 (cred) apare actiunea smug laughing)