| HappyAngel722 a întrebat:

Va rog ajutati-ma imi trebuie o compunere cu tema FULGII SINT STROPI DE APA CE INFLORESC.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| hudi a răspuns:

Er simplu descrii un peisaj ce se opune a ceea ce ai invatat stiintific si tie ti se pare mai adevarata aia cu fulgii care infloresc si pui multe adjective adverbe si o imbraci cum sar yice

1 răspuns:
| little0apple a răspuns:

Pai semnificatia titlului: iarna, stropii de apa de la ploaie ingheata din cauza frigului si devin albi, ca si cum ar inflori niste flori albe.restul compunerii te descurci. sper sati foloseascawinking