| Mistery98 a întrebat:

Va rog ajutatim as vrea sa construiesc un robot dintr-o masina teleghidata va datim un site sau macar spuneti voi cum sal contruiesc.PLS ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| ravanoos a răspuns:

Pai e destul de greu dar te ghidez:

Iti trebuie 2 cabluri nanospotnice pe care sa le atasezi bateriilor masinii cu circuit inchis.Apoi desfaci carcasa(caroseria) si instalezi un cip (de control de la distanta) mitometric. Apoi va trebuii sa izolezi poleitic seripta ramasa dupa acest proces. Poti folosi telecomanda de la masina.Mai trebuie un microfon senotic pentru a instala cuvintele pe care doresti sa i le inserezi. Apoi semitonezi cropata si gata ai un robot.Bine mai trebuie sa ii atasezi scheletul si designul dar atata trebuie facut

2 răspunsuri:
| Madalin a răspuns:

Hmm eu zic sa lasi filmele sau desenelehee hee

Dar oricum de google ai auzit? :s

Baftawinking

| Y0siF a răspuns:

Vezi manualul de instructuni sau intra pe pagina de net oficiala a producatorului sa a firmei de jucarii.