| TitanicTheMovie a întrebat:

Va rog,daca ma poate ajuta cineva! Calculatorul meu s-a ars si nu il mai pot folosi deloc! crying Daca cineva poate dona un calculator gratis pe care nu-l foloseste va rog sa-mi raspunda aici! Sau macar dati-mi un anunt,cu un calculator bun dar ieftin, macar sa mearga jocurile cat de cat decent! Nu conteaza daca e second-hand(mana a doua) dar sa fie bun pentru jocuri! Va rog mult de tot!

1 răspuns:
| alexMN a răspuns:

Iti recomand sa cauti pe www.calculatorsecondhand.org. Acolo vei gasi calculatoare decente la pret redus.