| lololololol a întrebat:

Va rog dati-mi exercitii pentru slabit... Multumesc... happy

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu cred ca ar costa mult sa consulti un antrenor care sa iti conceapa un program personal si poate ar trebui sa urmezi si o dieta proprie.

| Chocolate a răspuns:

Abdomene, genoflexiuni si tot mai multe abdomene.

| Luori a răspuns:

Joging si mult sport.
Poate o sa fie greu la inceput, dar te acomodezi. si este si f sanatos straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici http://uniq-style.blogspot.com/search/label/aerobic te va ajuta cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia pastile de slabit cel mai sigur da nu din astea cu sibutramina

| Cute Ss a răspuns:

Gimnastica.