| paulici09 a întrebat:

Va rog, dati-mi un cont de youtube! promit ca raman datoare si va dau funda!

Răspuns Câştigător
| lazarsergiu a răspuns:

User : SB99TAU
Password : 11051997

| paulici09 explică (pentru lazarsergiu):

Multumesc foarte mult:* tu ai funda:*

6 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Pai nu crezi ca esti destul de mare sa al faci singur? Trebuie o adresa de mail valida si apoi un nume ce al doresti tu sa te reprezinte pe tine ex: Paulica.Bafta

| paulici09 explică (pentru traveler):

Dar, zice ca nu am varsta potrivitacrying

| Kei a răspuns (pentru paulici09):

Iti faci un cont cu varsta falsa...

| traveler a răspuns:

O minciunica despre varsta poate fi trecuta cu vederea, ei zic ca acolo poti accesa filme si imagini nepotrivite varstei tale, ramane sa fii tu propriul tau cenzor si sa nu cauti a accesa porcarii inadecvate varstei tale. Ce zici?

| Ανταα a răspuns:

User : Macacingurata
Pass : cocalarcubangumic