| ICanLoveYou a întrebat:

Va rog frumos stiti siteuri in care pot gasi povesti cu fantome? Eu am cautat pe net dar mi-au dat alte prostii si unlele erau foarte slabe va rog frumos sa-mi dati si mie niste linkuri.Multumesc!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Jonsdottir a răspuns:

Http://www.spectrulrealitatii.ro/ aici gasesti cate vrei :)

| SimpleSergio a răspuns:

Destul de tarziu.thinking Vrei sa recuperezi timpul pierdut din copilarie? Oricum pentru toate e un inceput big grin. Spor la citit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povesti cu fantome
asta iti trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.spectrulrealitatii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.famtome.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povesti cu fantome-Citapedia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te sfatuiesc sa te uiti la paranormal activity, dark floors e.plictisitor

| lasko a răspuns:

Asta e un film de groaza.
deci sa te sperii foarte tare
eu chiar m-am bagat sub pat cand am vazut ce se intampla in film
dar acum m-am obisnuit
filmul se numeste: DARK FLOORS
cauta pe google