| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa fiti seriosi si sa-mi spuneti cum fac DubStep. Daca nu sunteti seriosi veti fi raportati

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Fi si tu mai civilizat ar trebui ca un admin de la TPU sa se ocupe de tine o.O

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Sa se ocupe, zat

| Jipa95 a răspuns:

Intra pe youtube si scrie mihai urmat de dubstep nu mai stiu sigur dar baiatul ala stia ce face, ai putea invata multe de la el.

| Jipa95 a răspuns:

Nu, nu Zmenta imi pare rau ca nu mai stiu cum il cheama mai departe pe baiatu ala dar probabil o sa revin cu n reply