| Toluk19 a întrebat:

Ateilor ajungeti la Judecata si Iisus sta in fata voastra, ce veti face atunci? Fiti seriosi!

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Cei care sunt atei nu se gandesc la astfel de prostii.

11 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Îi pun asta
http://www.youtube.com/watch?v=m6WJynq_jGk&feature=related
şi îl salut cu degetul mijlociu.

| Bogdanux a răspuns:

De ce as fi serios pentru ceva probabil sau fantezist?

| KodrutZ a răspuns:

Voi bea o bere cu pletosul si vom asculta Orphaned Land - http://youtu.be/DUi1yf97paw

| Mindreader13 a răspuns:

Fii tu serios, n-o să stea "Isus" în fața nimănui, e prea ocupat cu îngerașii dezbrăcațiwinking

| Dandanache a răspuns:

Probabil vor fi la fel de siderati ca noi crestinii doar cu numele, dar care am trait in pacat.

| alexhandsport a răspuns:

Eu sunt crestin. dar sunt siogur ca vor ramane uitmiti :O dar va fi prea tarziu sad vai de sufletul nemantuit!

| Toluk19 explică (pentru alexhandsport):

De multe ori ii spun ateilor, ca va fi tare greu sa fie atei la ziua judecatii, sa creada sa nu creada tot acolo ajungem!

| DragosConstantin a răspuns (pentru Toluk19):

Si tu de unde stii ca va veni judecata? esti u asa de mare intelept si crestin incat l-ai vazut pe Dumnezeu sau ti-o zis El in somn ca o sa fie vai samar de atei? vorbesti numa sa nu taci si te iei dupa orice spune omu oh go on fara sa te mai asculti tu pe tine insuti happy cred ca tu te lasi in plata Domnului sa se faca asa cum zice El fara sa te mai straduiesti in ati face viata cum vrei tu...o sa-ti spun ce le-am zis si la altii care gandesc ca si tine ~sa nu va mai intereseze de altu fiecare are DREPTUL sa aleaga ce vrea si sa isi construiasca viata dupa bunul sau plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost tu la judecara de apoi? ai dovezi ca exista asa ceva? de unde sti ca dupa ce murim urmeaza o judecata ai murit? de ce afirmi ceva cand habar nu ai esti limitat mintal tio spun din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-i spun ca am crezut in el, dar nu si in biblie sau in cei care au zamislit Marea Manipulare de la Vatican.Dar cred ca acolo nu va fi nevoie de cuvinte, stie el deja cum gandesc.

| Illuminatul a răspuns:

Desfac o bere Jesus nu exista! Esti putin sarit sa pui intrebari din astea ai creieru spalat la fel ca al multor crestini care sufera de sclavie!