| Anto100 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Este vorba despre un joc Virtual Families Lite nu stiu cum se fac copii. Mi-a spus acolo ca trebuie sa aduc barbatul peste femeie sau femeia peste barbat si tot nu fac copii. Ce pot sa fac ca sa fac copii?

Răspuns Câştigător
| Aliendina27 a răspuns:

Buna! Trebuie sa mai astepti pentru ca nu toate cuplurile vor copii mai ales daca la Want kids scrie Not really sau Never. Trebuie ca cel putin unul dintre ei sa vrea copil si daca tot nu merge, dai pe RESET la joc si te duci si realegi persoanele. Trebuie sa stii ca nu intotdeauna vor copii. Ai mei au copil de 7 ani( creste cam 2 ani pe zi) rolling on the floor Succeeeeeees!