| Dulcika03 a întrebat:

Va rog sa'mi spuneti daca stiti site-uri de modificat poze in care poti sa modifici poza ca sa arate imaginea normala si langa ce in oglinda sau o poza si langa separate de o linie alta poza? mersi mult funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci tot felul de montaje cu aplicatii online ce le gasesti aici http://www.panalu.net/search/label/APLICATII%20ONLINE, vezi si tu cate efecte frumoase poti sa faci,

1 răspuns:
| chakas a răspuns:

Nu stiu daca e ceti trebuie magic photo editor sau scrie download programe de modificat fotografii free si ia-ti ceti trebuie