| Coryyyyy a întrebat:

Va rog spuneti-mi niste obiecte pe care pot sa le fac din materiale reciclabile. dau fundita

Răspuns Câştigător
| anDDaa a răspuns:

Un tablou ( poti folosi capace. ); suport de creioane( unde poti folosii suluri de hartie igieniga; sau dintr-o doza de la suc. )winking

6 răspunsuri:
| AR1373 a răspuns:

Poti sa faci un iepurasi dintr-o doza de suc hartie lipici si carioci.

| Lala00 a răspuns:

Givece din sticle de plastic taiate pe jumatate; suprt pentru creioane din doze; doze taiate in diferite forme folosite ca decoratii(ai grija ca te poti lovi);

| Pisicamop a răspuns:

Poti face un suport de creioane dintr-o jumatate de sticla

| Pisicamop a răspuns:

Sau o rama de tablou din suluri de hartie igienica si din suluri de servetele de masa consumate.

| ahaaha a răspuns:

Rochie.chiar si eu mi-am facut una din saci menajeri. chiar merge.happy fuunda?

| ahaaha a răspuns:

O rochie.am incercat si eu si chiar a mers.o poti face din saci menajeri. Funda:*?