| silviucristi a întrebat:

Va rog vreau si eu o sugestie.Sa merg in vacanta in Grecia sau sa imi iau tel cu tuchschreen

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Mergi in vacanta in Grecia, crede-ma!
De telefon te plictisesti,...dar de o vacanta in Grecia nu te plictisesti! Mai ales daca te duci in Corfu, sau insulele acelea!

7 răspunsuri:
| purplerainbow a răspuns:

Buna! Eu as alege vacanta deoarece in acea vacanta vizitezi locuri noi si te distrezi, iar telefonul e doar un obiect si nimic mai mult! In plus vei ramane cu o amintire foarte frumoasa fata de acea vacanta. Telefonul a devenit prea important, iar unii oameni tin foarte mult la aspectul sau firma de la care au telefonul. Telefonul s-a inventat pentru ca oamenii sa poate sa comunice intre ei, de la departari mai mari. Aceasta vacanta va fi o ocazie unica, sau poate ai mai fost, dar telefon poti sa iti iei in mai multe momente ale vietii! Sper ca te-am ajutat!

| ღdiaღ a răspuns:

Eu zic ca telefonul

| PupicelT a răspuns:

Eu as prefera vacanta in Grecia. smug

| Mariusssss a răspuns:

Nici una nici alta. Asta nu inainte de a invata ''a scrie''!happy

| Anca a răspuns:

Du-te in vacanta! Alea sunt lucruri cu care merita sa ramai!

| anca13 a răspuns:

Du-te in vacanta ca sigur vei primi si tel pe urmawinking

Have fun happy

| ea_2165 a răspuns:

Clar grecia.