| deea_1397 a întrebat:

Va rooog ajutati-ma se intampla ceva ciudat adica messu merge, netu e conectat dar netu nu merge de 2 zile eu acum sunt pe opera care merge... daca nu stiti cum m-ati putea ajuta in legatura cu netu.am (google chrome si internet explorer)si am mai descarcat cu ajutorul operei si mozila si alte interneturi dar nici ele nu merg doar opera. daca nu stiti cum.atunci macar spuneti-mi cei care aveti opera stiti ca la inceput trebuie sa instalati nu stiu ce ca sa va puteti uitape youtoube si sa joc jocuri.am instalat am dat unde mia aratat dar tot nu-mi da niciun semn ca merge ca vreau sa ma joooooocccc

plzzzz funda

1 răspuns:
| alex2009 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Windowsul daca si dupa reinstalare mai face asa suna la firma de internet.