| Aliens a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! big grin imi puteti explicat si mie (daca stiti) De ce nu imi merge facebook-ul? Am internet dar nu mi se incarca pagina si dupa imi scrie ERROR nu imi merge nici pe mozila, internet explorer, opera sau google chrome.

Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Poti incerca mai intai sa folosesti programu combofix probabil iti va fuctiona.
http://www.combofix.org/download.php

iti merge sitele
http://www.microsoft.com?

6 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

O sa-și revină, o să vezi, așa am pățit și eu.

| zahy a răspuns:

Scrie exact eroarea pe care o da.

| Aliens explică (pentru zahy):

Could not connect to remote server

Check that the address is spelled correctly, or try searching for the site.

| zahy a răspuns:

Sfatu meu instaleaza google chrom.

Uite ce zice pe un site :
1)Log out of Gmail and close all other open browser windows.
2)Click Tools > Internet Options.
3)Select the General tab.
4)Click Delete under Browsing History.
5)Under Temporary Internet Files, click Delete Files.
6)Click Delete Cookies.
7)Click OK.

| MnereaDarius a răspuns:

Probleme temporale de server. Daca problema persista recomand Google Chrome.

| RenzoRomano a răspuns:

Ii posedat facebook'u