| anonim_4396 a întrebat:

Va sfatuiesc sa ascultati melodia de la eurovision AySel & Arash - Always (Azerbaijan) http://www.youtube.com/watch?v=HmA82DlI-Pc ...asta melodie de locu 1.:D

Răspuns Câştigător
| cotzobel a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca melodia e super.imi place ca e ritmatabig grin...nu stiu cine va castiga anul acesta dar... sper ca Elena Gheorghe sa iasa printre primii 10...mai sunt catva zile pana la Eurovisionhappy

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ms pentru site happy E frumoasa melwinking happy

eileen
| eileen a răspuns:

Foarte draguta melodia, imi place multhappy

mlm
| mlm a răspuns:

Intradevar este super melodia, multumim pentru sfat, esti un/o dulce.

| cotzobel a răspuns:

Dar ai ascultat melodia care va reprezenta Moldova? parca e Hora din moldova cu nelly ciobanu...super si melodia aia..ai linkul aici daca vrei sa o asculti:
http://www.youtube.com/watch?v=L20oTDefNcg

| tukhey23 a răspuns:

Multumesc ca ne promovezi tara la eurovision, oricum si WWE ne ocoleste. nu avem salihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea:
Sa zicem ca refrenul prinde repede la public, dar melodia nu e cine stie ce, tonalitatea si legatura dintre refren si strofe nu mi se pare potrivita, adica atunci cand incepe strofa parca e alta melodie big grin si videoclipul este sub orice critica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare cea mai mistoo melodie de la eurovision 2009 chiar mi-a placut mult,, sh as fi vrut ca ea sa castigeehappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

dssa pe masa e naspa!

| georgy_6583 a răspuns:

E prea marfa:X