| valThina a întrebat:

Va uitati la romanii au talent? happy

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Desigur ca da! Eu ii iubesc! Doar ca Petre cred ca este Berbec sau fecioara.Andra cred ca este Pesti.Iar celalalt(juriu)cred ca este scorpion. Emisiunea este foarte cool! Sigur ca ma uit! Ma uimeste cum Petre da "X" aproape la fiecare participant/participanti! Dar emisiunea e de 5 stele! O iubesc! Este perfecta! Te da pe spate! Si eu as vrea sa fiu in concurs!

Pa, pa!

18 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Chiar in clipa asta!

| Sophie90 a răspuns:

Pai de ce nu te-ai uita vezi si u niste"fenomene"noi... '_' +_+

| Gufiii a răspuns:

Desigur

| mefree2fly a răspuns:

Dadada love struck

| CookieșiParty a răspuns:

Pentru ca mi-ai dat funda uite un cantec care s-a postat la Romanii au talent:http://www.trilulilu.ro/geotigaita/e3593bcd0ec514

| AiDuTzA a răspuns:

Dahappy

| valThina explică:

@lore am intrebat doar happy

| helpu a răspuns:

Da

| daniella9805 a răspuns:

Da acum il arata pe denis tamplarullaughing care are 13 anilaughing

| Cucutza a răspuns:

Logik ca da :X Astazi a fost matusa mea si bunica mea si m-am uitat cu sigurantabatting eyelashes

| dexro a răspuns:

Da, iar in timpul reclamei iti raspund tie la intrebare happy

| Noctzia a răspuns:

Da, e super marfa.

| nuckelave a răspuns:

Da

| rebela2011 a răspuns:

Da logik si mi se pare una dintre cele mai tari emisiuni si de abia stept sa vad cine va invinge...sus cu romanii au talent!

| Alexddu99 a răspuns:

DA, si is super toti

| Crina_8634 a răspuns:

Nu, manancstraight face Dar de ce intrebi?

| Crina_8634 a răspuns:

Cookie2002, respira fata rolling on the floor

| franco_3388 a răspuns:

Da normal