| kikikikikikiki a întrebat:

Vand reteaua energetica(joc). e nou nout, sigilat cu propria lui tipla, pentru 2-6 jucatori, pret negociabil.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Ma intereseaza jocul. Mai e valabil anuntul?

| kikikikikikiki explică (pentru anonim_4396):

Da, mai e, insa nu mai e sigilat, l-am desfacut doar sa ma uit cum e( eram curioasa) si-l dau cu 60 lei (taxa postala inclusa)

| anonim_4396 a răspuns (pentru kikikikikikiki):

Da-mi, te rog, mail la iadrianik@yahoo.com sa vedem cum procedam mai departe

| eueueu12 a răspuns:

Buna! mai ai jocul? eu sunt din bucuresti.cum am putea sa ne intalnim? da-mi un mesaj te rog daca mai este disponibil jocul. merci

| kikikikikikiki explică (pentru eueueu12):

Da, mai este, insa nu mai e sigilat, l-am desfacut doar sa ma uit cum e( eram curioasa) si-l dau cu 60 lei (taxa postala inclusa).