| sebasguyfulls a întrebat:

Vand Sony PSP 2004 MODAT SAU schimb cu Pocket Bike. Pachetul include : cutie, carticele, incarcator, card de 4 gb, 7-8 cd-uri cu jocuri, un UMD cu jocul ridge racer 2 Platinum si o carcasa logitech luata de mine din ALTEX care a costat 50 de lei. MERGE EXCELENT, nu are nici un defect technic! Aspect 8.5/10, technic 10/10!

Pret 450 ron!

Contact : TEL : 0734989510
YM: banaru.sebastian@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| k1dd a răspuns:

Nu lasi la 400 sau 350?

1 răspuns:
| sebasguyfull a răspuns:

Tot sebasguyfulls sunt dar pe alt cont ba da las! 400! dar sa vad daca il vand azi ca am un client! sunama! vorbim si iti spun daca l-am vandut!