| Gaabi32 a întrebat:

Vara aceasta vreau sa fac cursuri sau sa ma duc la un club de muzica si dans. Dar pana atunci as vrea sa vorbesc cu o persoana care face cursuri, face parte dintr'o trupa sau un club,, sau e pasionat/a de muzica si dans.Cineva? mentionez ca sunt din iasi.

1 răspuns:
| 0oBloodyMarryo0 a răspuns:

Draga Gaabi32, eu fac cursuri de chitara (mentionez ca sunt din Bucuresti) si imi plac foarte,foarte mult. Daca optezi pentru muzica ai o varietate larga de cursuri:Chitara,vioara,flaut,pian,etc(depinde ce cursuri se ofera in Iasi). Daca optrezi pentru dans,si acolo ai o gama variata de cluburi:Cluburi sportive,etc(depinde ce cursuri se ofera in Iasi).Eu iti urez bafta in tot ceea ce vei face si, daca te hotarasti sau daca mai ai vreo intrebare, poti sa mi-o pui...Imi dai o fundita?