| HermioneLove a întrebat:

Vara asta implinesc 12 ani! dati-mi ceva idei ce as putea sa fac de ziua mea! fundita pentru cele mai interesante!happy kiss

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna.
in primul rand LA MULTI ANI!(stiu ca mai e pana la ziua ta)
pai de ex poti sa iti faci ziua acasa, sau la un gratar, iti poti scoate prietenii in oras, sau la film, la un strand, poti da o petrecere in pijamale,
sau daca nu iti faci ziua poti petrece in familie cu parintii, fratii la fel puteti iesii pe undeva.
:*

11 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Sa te joci cu papusile

| ゼロの a răspuns:

Sa iti chemi prietenii si fete si baieti sa iti tii ziua, sa jucati sticluta, adevar sau provocare dupa care atunci cand se intuneca daca stai pe o strada linistita puteti juca scunsa si gata.

| dragos9234 a răspuns:

Sa sarbatoresti.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Deci sa stii ca la happy sity este foaarte foarte foarte tare, da pe site si vezi poze, eu am fost acolo la banchetul de sfarsitul de clasa 4.
la etajul 1 stau parintii si luati masa
la 2 este o groaza de topogane, o trambulina, si un loc care este numai mingi
3 este o saltea de apa, o chestie cu multe leagane, si o barca care se misca
eu ii spun la etajul 2 unde sant topoganele etajul unu, la et 1 ii zic eu parter dar nu conteaza
trebuie sa ai cel puti 10 invitati.

poti sa te duci cu prieteni la strand

| HermioneLove explică (pentru AnOnIm20202020):

Da pare interesant happy city dar eu nu stau in Bucuresti sad dar mi-ar placea!

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru HermioneLove):

Dar unde?

| Vreoproblema a răspuns:

Sa mergi cu colegele la paintball sau laermax sau lasermegazone. ceva de genul asta.cred ca este paintball(va bateiti cu vopsea...banuiesc ca stii)este pe langa baneasa.cauta pe net. fundita?

| ElenaABC a răspuns:

Puoi fiind si vara ai putea sa dai o petrecere in pijama si sa va jucati diverse jocuri, sa cantati karaoke sau sa va uitati la un film.

| XxByankabubulovexX a răspuns:

Pai cum e vara ai putea sa te duci la strand cu prietenii sau sai chemi la tine si sa va distrati de minune cum stiti voi mai bine.

| lidia_8870 a răspuns:

Kids planet e o locatie draguta pentru un copilwinking

| Mihhh a răspuns:

Ai putea da o petrecere la tine acasa sau alt undeva, ai putea merge la o plimbare si la o pizza cu prietenii, ai putea pleca in excursie cu parintii, si daca poti, cu prietenii, sau daca iti place, de ce nu mergi la padure?
Mult succes!winking