| Nicky06 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreo data sa va doriti sa va schimbati numele dar nu se putea?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da numai ca trebuie sa umbli pe la tribunal si notar, bani pierduti si nu are rost.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Nu, mie îmi place numele meu. Poate peste vreo zece ani când o să fiu fugărit de yakuzalaughing, mai vedem!

Baftă!

| lifeisperfekt a răspuns:

Mie sincer nu happy,mie imi place foarte mult numele meu(nu ca m-as lauda, Doamne fereste!), dar daca acesta este numele meu sigur ca-mi place si in plus cu acest nume am fost botezata happy si nu as vrea sa-l schimbhappy.

| romanaols a răspuns:

Nu. Mie-mi place numele meu '' Romana ''

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Buna,pe mine ma cheama Nicole si imi place numele meu si de fiecare data cand vad un nume care imi place ff mult zic:Asa o sa-l cheme pe copilul meu big grin daca pe mine nu ma cheama dce sa nul cheme pe copilul meu tonguetongue

| Nicky06 explică (pentru MaDroghezCuFericire):

Imi place raspunsul tau pentru ca semeni cu mine, pe mine ma cheama Nicoleta si la fel mi se intampla si mie cu numele pentru copilul meu.

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Mersi tongue:X

| Nicky06 explică (pentru MaDroghezCuFericire):

N-ai pentru ce! Am o intrebare: tu ce varsta ai? Scuza-ma ca intreb asta dar sunt curioasa...

| MaDroghezCuFericire a răspuns (pentru Nicky06):

Nu-i nica oh go on eu am 17 ani tu?
dar sti ce uite id meu diana_pretty_dede
vb pe mess happyati dau si poze cu mine tongue

| Nicky06 explică:

Si eu pentru ca consider ca nu mi se potriveste numele meu...

Imi zice-ti va rog numele voastre? Cine are numele in care as vrea sa m-il schimb primeste funda! (ma gandesc si la un nume de baiat ca sa fie corect)(sunt fata)

| valentynrobert a răspuns:

Da!
La 18 ani poti sati schimibi tu singur numele de familie la politie si starea civila dar trebuie sa fie parinti de acord!

| darius15 a răspuns:

Da, oarecum... dar numai asa ca fapt divers happy