| fuckThisLife a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa ajungeti intr-o stare de depresie sau chiar sa inebuniti si sa faceti unele lucruri prostesti pentru faptul ca ati iubit mult pe cineva si l-ati pierdut(poate pentru ca nu a simtit la fel,poate pentru ca si-a batut joc, poate pentru ca a trebuit sa plece etc.), si dupa sa va reveniti? Daca da, cum va simtiti acum?

4 răspunsuri:
| fuckThisLife explică:

Si eu am reusit, dar nu sunt convinsa ca am fost destul de optimista..gen....dupa toata povestea aia a urmat un chinlaughingin care nu mai stiam unde-i N si S

| DaniAdrian a răspuns:

Ceva asemanator pot sa zic ca ma trait, dar norocul meu a fost ca am fost optimist si uite ca m reusit.

| GIRLBELIEBER a răspuns:

In unele momente imi amintesc durerea provocata si chiar daca am trecut peste o mica parte din rana va ramane acolo mereu...e dureros pana cat gasesti pe alcineva..as face orice pentru a nu pierde pers iubita..pt ca fetele sunt mai sensibile si care sufera intotdeauna mult intr-o relatie

| Husar_Radu_1993 a răspuns:

In cazul in care a plecat la altul/alta se numeste gelozie laughing si da o patim toti dar o sa iti treaca big grin incearca sa gasesti pe altcineva. lumea asta e mare