| Ponce a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa pierdeti pe cineva, care ati tinut la el / ea si pur si simplu cand va ganditi ca numai este langa voi sa simtiti ca va sufocati pur si simplu?
Astept raspuns!

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,atunci cand parca ti se opreste respiratia si un suspin adanc, involuntar porneste din adancul fiintei.E ca si cum suflul vietii tale se opreste brusc, si se reactiveaza printr-un oftat profund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am acel sentiment cand ma gandesc numai la timpul in care nu o sa fie el/ea si ma sufoc si plang sad

| Ponce explică:

Si eu patesc la fel acum, am pierdut o persoana foarte importanta din viata mea. Mi-a fost alaturi 5-6 ani si acum s-a sfarsit sad.

| puNkyzthu a răspuns:

Da am simtit asta sad. si nu mai vreau sa o simt iar... mai bine ma duc in iad decat sa simt acest sentiment...