| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat k in 2012 vine sfarsitu lumii? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Categoric nu! Sfarsitul nu il putem prezice noi, nu putem spune noi cand va veni, cum va fi. etc. Aceste lucruri sunt spune la TV fie pentru audienta, fie ca sa alarmeze poporul. Eu cred ca Dumnezeu nu ne-a creeat pentru a ne omori in halul in care se spune., ne va arde, inneca si alte prostii. Totusi cred ca oamenii care sunt rai, si nu cred in Dumnezeu vor avea parte de o pedeapsa. Oricat de destepti ar fi astia din televiziune, mari profesori sau ce-s ei, nu vor putea stii niciodata ce va vrea Dumnezeu sa faca, cand si cum se va petrece. Asadar nu mai va alarmati degeaba, pentru ca oricum va fi pe oamenii buni nu ii va lasa Iisus asa happy

4 răspunsuri:
| Bella12 a răspuns:

Sfarsitul lumii poate venii oricandhappy

| traie994 a răspuns:

Crede-ma ca asa a fost de 100de ani incoace si inca nu a venit toti spun ooo vine sfarsitul lumii, dar de fapt nu e asa chestiile astea sunt spuse pentru a face pe unii astrologii bogati.In 11.11. 2011 toti se temeau si nu s-a intamplat nimic.Eu nu cred in asa ceva... funda?

| Gina1 a răspuns:

Nu vine nimeni laughing

| BlackRose4ever a răspuns:

Mda ca si in 2000.Cine crede asta sa se pregateascalaughing