| Heydi a întrebat:

Vine si vacanta nu foarte asteptata de mine, poate de altii, oricum ca sa treaca timpu dati-mi si mie idei cu ce as putea sa ma ocup, in special acasa.Sunt receptiva la cat mai mult idei care de care mai ciudat happy Povestiti-mi voi ce faceti. Funda!: P

1 răspuns:
| Măduuțaa a răspuns:

Buna! Nu prea inteleg de ce nu te bucuri ca vine Vara.Pai poti face foarte multe lucruri :
-Sa iesi la strand cu prietenii;
-Sa te duci la tara la bunici;
-Sa citesti ceva ( o carte,o revista s.a);
-Sa-ti gasesti un Hobby ( sa canti,sa desenezi...);
-Sa te duci in excursie cu colegii;
-Sa gatestiwinking.
Si multe altele.Ce pot face vara? Sa ma duc la mare sau la munte cu copii si cu sotia, invat sa gatesc multe altele nu doar clatite si orez laughing, o sa decorez camera viitorului copil, o sa incerc sa pictez ceva ( nu am habar de ce), o sa ma duc in vizita la fratele meu.Si asta nu e tot dar deocamdata ajunge.Plus ca Vara o sa poti sa-ti gasesti singura ceva de facut!

Întrebări recente