| MariusBoy2013 a întrebat:

Vine vacanta de vara si nu stiu ce pot face in ia. vreau sa ies din casa, ma gandeam sa ma apuc de sala dar nusitu. voi ce v-ati propus sa faceti in vacanta? Dati-mi ideihappy

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Ai putea incerca ceva de genul :
- mergi la fotbal cu prietenii
- iesi cu prietena (daca nu ai, fa rost laughing)
- joaca-te pe pc
- intra pe TPU
- mergi la bunici, alte rude
- stai la prieteni
- uita-te la TV
- deseneaza
- fa filmulete, chiar ar fi interesant sa inveti sa lucrezi in programe de editare si design gen photoshop, after effects, etc. Eu cel putin le consider distractive (probabil pentru ca le folosesc cam mult)
- fa-ti un site
- lucreaza la un joc
- mergi la cinema
- du-te la mall, la cumparaturi
- bea o bere cu amicii
- plimba-te
- iesi cu rolele, bicicleta, skateboardul
- mergi in vacanta cu ai tai la mare, la munte, la padure, in strainatate
- citeste o carte (astept sa razi acum... dar vorbesc serios tongue )
- fa curatenie
- ajuta-i pe parinti cu ce au nevoie
- lucreaza pentru scoala
- iesi afara si bronzeaza-te
- mergi la piscina / bazin / strand
- vezi niste filme
- asculta muzica
- joaca ceva de care sa te tii gen FIFA, gta san andreas, neighbours from hell, chicken invaders, vindictus, aion, mu online, devil may cry, metin (oribil), need for speed, etc
- mergi la sala si lucreaza-ti muschii laughing
- du-te la club
- vorbeste pe mess cu lumea
- intra pe facebook, twitter, youtube, trilulilu - poate ai pe aici cate una, alta de facut

Cam astea sunt ideile mele. sper ca am ajutat happy

| Ivanovicius a răspuns:

Sala, calculator, prieteni, mare, munte, fa ce vrei frate! Esti liber ca pasarea cerului! Uita de probleme si distreaza-te! NOROC!

| Hardsky1 a răspuns:

Fii tu si nu iti mai fa planuri iesi afara, iesi in oras, strand, distreaza-te nu trebuie sa-ti planuiesti toata varawinking