| Idk007 a întrebat:

Bunaaaa.Maine e ultima zi de vacanta (dupa cum stie toata lumea) ce sa fac sa nu treaca timpu asa aiurea pe langa mine?raised eyebrows
Adica vreau sa fac ceva sa imi aminteasca de vacanta asta, ceva "memorabil".Da' n-am nicio idee.Voi ce faceti >maine?:

Răspuns Câştigător
| cosminaelena99 a răspuns:

Pai eu vreau sa ies afara si sa fac ingeri de zapada si oameni de zapada, asa de fiecare data cand trec pe langa ei o sa-mi amintesc de vacanta.Si o sa ies poate cu prietenii sa facem poze si sa ne distram, si poate mergem si la un sanius, si...bine asta nu o poate face toata lumea, doar daca ai jurnal, o sa imi insemnez ziua si o sa scriu muuuult, ca de fiecare data cand mi-e dor de vacanta sa citesc si sa ma inveselesc happy

6 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Sall big grin big grin big grin Poti sa:
-sa scrii poezii amuzante
-sa te uiti la un film
-sa te joci cu prietenii(sau sa te intalnesti cu ei)
-sa vorbesti la telefon cu ei
-sa faci farse la telefon
-sa te joci cu acuarelele ( gen sa te manjesti pe maini si apoi sa le pui pe o foaie)
-sa te joci pe telefon
-sa te joci cu sora/fratele (daca ai)
-sa sari coarda
-sa faci jogging(va rog nu radetzi de mine, nu prea stiu cum se scrie)
-sa mergi cu colindul
-sa mergi la piscina
-sa mergi la mall
-sa desenezi chestii amuzante pe o foaie
-sa iti faci poze amuzante
-daca e iarna poti sa te urci pe gard si sa arunci cu zapada in oamenilaughing
-sa iti faci cont pe conquiztador( e f tare)
-sa intri pe facebook(daca ai)
-sa iti faci unghiile
-sa iti faci parul(incerarca coafuri la nimereala, eu am gasit o gramada)
-sa faci parada modei cu hainele parintzilor
-sa iei tocurile mamei si sa te plimbi prin casa
-sa iei 2 suluri de hartie si sa te "imbraci" cu ea
-sa faci origami
-sa faci "retete" (gen o lingura de otet. doua linguri de scortisoara, patru linguri de faina etc.)
-sa te uiti la filmulete amuzante
-sa cauti haine sau pantofi pe net
-sa faci karaoke (chiar daca nu ai voce)
-sa dansezi
-sa cautzi poze amuzante
-sa raspunzi la intrebari pe TPU
-sa strivesti muste (nu cu mana, e o chestie numita"plici" sau ceva de genu)
-sa te plimbi cu bicicleta sau cu rolele
-sa suni la sonerii pe strada si apoi sa fugi (e foarte tare, crede-ma)
-sa cauti povesti de groaza
-sa te uiti la poze(si pe net si in albumul foto)
Cam asta fac eu cand ma plictiseschappy. Have funwinking

| alasca444 a răspuns:

Pai de exemplu du-te cu pr undeva intr-un loc fain de la tine din oras si facetiva un cerc intre voi si povestiti ce ati facut in vacanta asta puteti discuta multe chestii faine... Funda? P.S: Cati ani ai?

| alasca444 a răspuns:

Pai daca ai 15 ani ai prietena? Eu maine mi-am propus sa ies cu prietena mea in oras la un suc dupa stam oleaca afara pe o banca mai vorbim si noi cv ne mai sarutam... infine deci ti-as zice sa te bucuri de viata! Eu ti-am zis ce as face eu sa stii ca nu-mi trebuie funda neaparat eu vreau sa ajut atta tot

| Idk007 explică (pentru alasca444):

Multumesc,m-ai ajutat :*

| Seceta_Casian_1998 a răspuns:

Bz.black-zone.ro intra pe serverul acesta