| crystynutza a întrebat:

Visez in fiecare noapte happyun fost iubit de al meu.asta inseamna ca am adormit cu gandul la el?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da se poate si asta. Daca te gandesti mult la el inainte sa adormi e posibil ca de aia sa il visezibig grin
Sau pur si simplu a fost doar un visbig grin

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca tu nu stii la ce te gandesti cum ai putea crede ca stim noi mai bine? Visele reflecta intr-adevar gandurile din timpul zile de multe ori.

| sinblade27 a răspuns:

Nu neaparat. posibiltatea e alta ca in subconstient inca sa mai ai sentimente pentru acea persoana. iar cand dormi practic subconstientul preia controlu

| SeRcOoLbOy a răspuns:

Se poate si asta dar de obice inseamna ca tie dor de el si ai vrea sa il revezi

| mrrry a răspuns:

Nu neaparat; visele pot reflecta ce ne dorim in inconstientul nostru sau pur si simplu visam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu inseamna neaparat ca ai adormit cu gandul la el, inseamna ca, in timpul somnului ti-a zburat gandul la el(astea sunt si visele; gandurile noastre din timpul somnului).

| kitty5065 a răspuns:

Din cate stiam eu e invers : el a adormit cu gandul la tine... laughing

asa se spune big grin