| Meryea a întrebat:

Ce inseamna cand ii visez pe doi fosti iubiti importanti pentru mine si pe actualul iubit in aceeasi noapte? Funda.

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Inseamna ca ai tocana de iubiti in cap! Visele reflecta ceea ce gandesti tu ziua si ce te preocupa si noaptea visezi acele lucruri, cum ai zis si tu cei 2 fosti iubiti foarte importanti pentru tine si actualul.

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nimic,doar ca in ultimul timp te-ai gandit la cei doi!
Visele sunt rezultatele gandurilor noastre!

| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic, probabil te-ai gandit la ambii si de aceea au aparut in visele tale

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu inseamna nimic! Visele nu au legatura cu realitatea, cu ce s-a intamplat in trecut sau o sa se intample in viitor.

| Seby90 a răspuns:

Cu regret te anunt, dar faptul ca ii visezi pe toti trei nu inseamna decat ca trebuie sa faci sex cu toti trei in acelasi timp. :/. Asa e...

| Azµre a răspuns:

Nimic! Visele nu au treabă cu realitatea la fel și superstițiile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Unde te tăt gândeşti acolo, nu te ma gândi atâta.
Nu înseamnă nimic, din mulţimea gândurilor.
Te pup!

| e1xtz a răspuns:

laughing))
clar..se lasa cu un gang-bang...sa ne anunti daca mai apar in vise si necunoscuti de pe TPU.

| bombonika18 a răspuns:

Daca ai visat asa, inseamna ca inca mai ti la acei 2 fosti foarte mult, dar nu prea sti ce sa mai faci, deoarece ti si la actualulwinking

| TonyRoMan a răspuns:

Inseamna ca ti-e dor de ei, se intampla si mie, doar ca, mie mi s-a intamplat cu fete :X